Klimatyzacja do domu

Oferując montaż i dobór urządzeń klimatyzacyjnych do domu, najczęściej odpowiadamy na potrzeby klientów, którym doskwiera upał i brak świeżego powietrza w pomieszczeniach zlokalizowanych szczególnie na poddaszu lub w pomieszczeniach szczególnie nasłonecznionych.

klimatyzacja do domu
klimatyzacja do domu

Oferujemy szeroki zakres urządzeń do poprawy jakości powietrza w domu. Klimatyzatory zapewniają funkcję:

  • filtracji powietrza,
  • chłodzenia,
  • ogrzewania,
  • osuszania i wentylacji.

Klimatyzacja do domu

Producenci urządzeń klimatyzacyjnych oferują zestawy, gdzie montowana jest jednostka zewnętrzna oraz jedna jednostka wewnętrzna, takie rozwiązanie nazywa się Split. Możliwe jest także montowanie kilku jednostek wewnętrznych z jednym agregatem zewnętrznym, zapewnia ona poprawę jakości i temperatury powietrza praktycznie w całym domu nawet w dziewięciu pomieszczeniach. Takie rozwiązanie nazywa się klimatyzacja Multisplit. Nasi specjaliści podczas wizyty w miejscu instalacji proponują rozwiązania dostosowane do powierzchni oraz oczekiwań zarówno termicznych jak i estetycznych.

klimatyzacja do domu
klimatyzacja do domu

Jednostki wewnętrzne można dostosować wyglądem, kolorem oraz kształtem do stylu i preferencji użytkowników. Obecnie urządzenia zapewniają niskie koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej. Znacznie obniżają koszty energii w stosunku do urządzeń montowanych jeszcze kilka lat temu.

Polecamy

Klimatyzator ścienny Gree Lomo Luxury 3,5 kW

Klimatyzator Lomo Luxury to jedno z najpopularniejszych urządzeń firmy Gree. Posiada 5-letnią gwarancję. Wyposażone jest standardowo w wiele przydatnych funkcji m.in. sterowanie przez WiFi, możliwość sterowania przez system centralny „inteligentnego domu”, regulacja kierunku nadmuchu w pionie i poziomie, możliwość dogrzewania pomieszczeń nawet do -22 st. C na zewnątrz, możliwość utrzymywania min. temp. 8 st. C, możliwość zastosowania opcjonalnych filtrów np.: filtr antybakteryjny, filtr z jonami srebra itp.
cena – od 3 900 zł*

klimatyzator ścienny
Gree Lomo Luxury

Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya – od 3,6 kW

Niezawodne urządzenie ze sprężarką Toshiba. Gwarancja 3-letnia. Klimatyzator charakteryzuje nowoczesny design i cicha praca przy minimalnym ciśnieniu akustycznym 19 dB. Dzięki specjalnej powłoce wymiennika zapobiegającej rozwojowi pleśni i osadzeniu się kurzu oraz funkcji samooczyszczania w pomieszczeniu znajduje się czyste i zdrowe powietrze. Opcjonalnie istnieje możliwość sterowania przez aplikację a standardowo wiele funkcji z bezprzewodowego sterownika np.: pełna moc, cicha praca agregatu czy tryb ECO.
cena: od 4 700 zł*

Toshiba Seiya
Toshiba Seiya


Fujitsu KGBT 3,4 kW

Najdłuższa 10-letnia gwarancja na urządzenia i montaż!
Doskonałe urządzenie dla ceniących najwyższą jakość, niezawodność oraz funkcjonalność i ciekawy design. Sterowanie WiFi w standardzie. Funkcje: czujnik obecności, tryb ekonomiczny, praca z pełną mocą, utrzymanie stałej temp. 10 st. C, tryb cichej pracy, automatyczna regulacja siły nawiewu, program nocny, programator tygodniowy. Posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++ oraz ciśnienie akustyczne min. 19 dB. Standardowo z filtrem jonizacyjnym oraz polifenolowym. Dostępny jest także szeroki wybór akcesoriów opcjonalnych.
cena: od 5900 zł*

Fujitsu KGBT
Fujitsu KGBT

* – cena z 8% VAT-em (dla osób prywatnych lub firm dla obiektów mieszkalnych: mieszkania do 150 m2 lub domy do 300 m2) 
** – cena netto (+23% VAT)

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

Klimatyzacja Warszawa 4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl