Pompa ciepła dla firm

Pompą ciepła można także ogrzewać budynki biurowe i przemysłowe stosując się do zasad podobnych do zastosowań mieszkaniowych czyli ze szczególnym uwzględnieniem termoizolacji budynku.

Czym większa energooszczędność budynku tym mniejsza pompa ciepła i niższe koszty instalacji i eksploatacji. Także w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest połączenie z systemem fotowoltaiki. Systemy dla firm mogą być zestawione z kilku np. 8 pomp ciepła uzyskując moc grzewczą nawet do ok. 200 kW! Mogą wtedy obsługiwać do ośmiu stref ciepła i być sterowane za pomocą centralnego sterowania lub także za pomocą aplikacji z poziomu smartfona lub tabletu. Pompa ciepła w biurze to komfort, ekonomia i ekologia. Rób wszystko dla zieleni („4 green”) czyli lepszego i czystego środowiska. 

W przypadku zastosowań w budynkach komercyjnych niezależnie od powierzchni nalicza się podatek VAT w wysokości 23% (dla zastosowań mieszkalnych stawka VAT wynosi 8%). 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl