Klimatyzacja do mieszkania

Oferujemy szeroki zakres urządzeń do poprawy jakości powietrza w domu,  Klimatyzatory zapewniają funkcję:

  • filtracji powietrza,
  • chłodzenia,
  • ogrzewania,
  • osuszania i wentylacji.

Klimatyzacja do mieszkania

Do mieszkań polecamy ciche i energooszczędne urządzenia typu Split dla jednego pomieszczenia lub Multi Split dla wielu pomieszczeń.

klimatyzacja do mieszkania
klimatyzacja do mieszkania

Najczęściej jednostka zewnętrzna montowana jest na balkonie lub na elewacji budynku, w przypadku instalacji klimatyzacji z jednostką zewnętrzną na  elewacji budynku pamiętać należy, iż wymagana może być z zależności o zarządcy budynku odpowiednia zgoda.

Jednostki wewnętrzne można dostosować wyglądem, kolorem oraz kształtem do stylu i preferencji użytkowników.

Obecnie urządzenia zapewniają niskie koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej. Znacznie obniżają koszty energii w stosunku do urządzeń montowanych jeszcze kilka lat temu.

klimatyzacja do mieszkania
klimatyzacja do mieszkania

Nasi specjaliści podczas wizyty w miejscu instalacji proponują rozwiązania dostosowane do powierzchni oraz oczekiwań zarówno termicznych jak i estetycznych.

Polecamy

Klimatyzator ścienny AUX Freedom 2,6 kW

Klimatyzator w cenie budżetowej z optymalnymi parametrami pracy oraz funkcjonalnością. 5-letnia gwarancja na urządzenie. W standardzie sterowanie WiFi oraz filtr antybakteryjny. Posiada funkcje: maksymalnego komfortu, maksymalnego chłodzenia lub grzania, zabezpieczenie przed wyciekiem czynnika chłodniczego. Istnieje możliwość zastosowania opcjonalnych filtrów.
cena – od 2 600 zł*

Klimatyzator ścienny AUX Freedom
Klimatyzator ścienny AUX Freedom

Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya 2,5 kW

Niezawodne urządzenie ze sprężarką Toshiba. Gwarancja 3-letnia. Klimatyzator charakteryzuje nowoczesny design i cicha praca przy minimalnym ciśnieniu akustycznym 19 dB. Dzięki specjalnej powłoce wymiennika zapobiegającej rozwojowi pleśni i osadzeniu się kurzu oraz funkcji samooczyszczania w pomieszczeniu znajduje się czyste i zdrowe powietrze. Opcjonalnie istnieje możliwość sterowania przez aplikację a standardowo wiele funkcji z bezprzewodowego sterownika np.: pełna moc, cicha praca agregatu, tryb ECO itp.
cena: od 4 400 zł*

* – cena z 8% VAT-em (dla osób prywatnych lub firm dla obiektów mieszkalnych: mieszkania do 150 m2 lub domy do 300 m2) 
** – cena netto (+23% VAT)

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

Klimatyzacja Warszawa 4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl