Porady związane z klimatyzacją

Jak dobrać klimatyzator?

Odpowiedź nie jest prosta, na dobór klimatyzacji składa się wiele czynników takich jak: powierzchnia i liczba pomieszczeń, usytuowanie w budynku, ilość i wielkość okien, orientacja geograficzna oraz inne czynniki mogące wpłynąć na warunki pracy urządzeń, a także Państwa preferencje dotyczące designu lub konkretnej marki. Dlatego niezbędna do przedstawienia Państwu rzetelnej wyceny jest wizja lokalna w miejscu instalacji klimatyzacji. Jeśli chcecie Państwo ograniczyć kontakt z osobami postronnymi, możemy taką wizję przeprowadzić online za pomocą komunikatora wideo lub poprzez przesłanie plików z rzutem pomieszczeń (może być wykonany odręcznie) oraz zdjęć.

Ile kosztuje klimatyzacja w domu lub biurze?

Oczywiście koszt instalacji zależy od doboru urządzeń i może być bardzo różny. Przy najmniejszych pomieszczeniach oraz najprostszej instalacji koszt ten powinien wynieść ok 2 500 zł brutto wraz z montażem. 

Klimatyzacja do domu jednorodzinnego o powierzchni do 300m2 oraz klimatyzacja do mieszkania o powierzchni do 150m2, nawet dla firm, objęta jest obniżoną stawką VAT 8%.

Masz inne pytania? Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

Klimatyzacja Warszawa 4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl