Klimatyzacja Warszawa

Potrzebujesz porady przy wyborze optymalnej klimatyzacji? Klimatyzacji, która uwzględnia nie tylko wielkość pomieszczenia, ale też jego układ – tak, aby zapewnić równomierny rozkład temperatury? Doradzimy w doborze zarówno dla małych pomieszczeń, jak i dużych.

Szukasz firmy, która będzie serwisować istniejącą klimatyzację w Warszawie i okolicach? Zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzacja do domu

Odpowiadamy na potrzeby klientów, którym doskwiera upał i brak świeżego powietrza – szczególnie na poddaszu lub w pomieszczeniach szczególnie nasłonecznionych.

Klimatyzacja do mieszkania

Do mieszkań polecamy ciche i energooszczędne urządzenia typu Split dla jednego pomieszczenia lub Multi Split dla wielu pomieszczeń.

Klimatyzacja do biura

Utrzymanie personelu w chłodzie latem i ciepło zimą to idealny sposób na zmotywowanie zespołu, a także zaimponowanie gościom.

Klimatyzacja w lokalach usługowych

Przy wyborze klimatyzatora do sklepu należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Kształt pomieszczenia i umiejscowienie jednostki mogą mieć duży wpływ na wrażenia zarówno klientów, jak i personelu.

Klimatyzacja w obiektach przemysłowych

Serwerownie komputerowe stały się sercem niemal każdej organizacji. Sprawą najwyższej wagi jest upewnienie się, że sprzęt komputerowy działa w optymalnej temperaturze.

Klimatyzacja do szkoły

Przy doborze klimatyzatorów do środowiska edukacyjnego istotne jest uwzględnienie kształtu pomieszczenia oraz układu biurek. Konstrukcja systemu musi zapewniać zrównoważone i delikatne chłodzenie (lub ogrzewanie), ważne jest również, aby wybrać ciche klimatyzatory, tak aby nie rozpraszały uczniów.

Serwis klimatyzacji

Aby urządzenia klimatyzacyjne funkcjonowały prawidłowo, należy o nie dbać. W tym celu oferujemy Państwu okresowe przeglądy klimatyzacji, a także w przypadku awarii lub zakłóceń w funkcjonowaniu – serwis klimatyzacji.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl