Klimatyzacja w obiektach przemysłowych

Serwerownie komputerowe stały się sercem niemal każdej organizacji. Sprawą najwyższej wagi jest upewnienie się, że sprzęt komputerowy działa w optymalnej temperaturze, aby serwery nie przegrzewały się, powodując ich spowolnienie, zamknięcie lub, w poważnych przypadkach, całkowitą awarię, w niektórych przypadkach utratę danych. Płacenie trochę więcej za najwyższej jakości sprzęt klimatyzacyjny w tym kluczowym pomieszczeniu może okazać się znacznie bardziej opłacalne niż zainstalowanie standardowej marki, w której ryzyko awarii jest znacznie większe.

Klimatyzacja w obiektach przemysłowych
Klimatyzacja w obiektach przemysłowych

Klimatyzacja w obiektach przemysłowych

Niezależnie od tego, czy próbujesz schłodzić pojedynczy serwer, czy całą serwerownię, 4 GREEN,  ma doświadczenie w utrzymaniu chłodnych serwerów przez cały rok. Rekomendując klimatyzator do serwerowni, nasi pracownicy zapytają Cię o Twoje przyszłe plany dotyczące pomieszczenia (np. Jeśli planujesz modernizację swoich systemów, dodanie dodatkowych serwerów i / lub komputerów), aby upewnić się, że dobierzemy odpowiednią jednostkę i przygotować instalację na przyszłość, dbając o dodatkowe obciążenie cieplne.

Zapewniamy bezpłatną wycenę, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest praca. Wszystkie badania są przeprowadzane przez naszych doświadczonych inżynierów klimatyzacji, którzy potrafią sprostać nawet najtrudniejszym instalacjom w serwerowniach.

Polecamy

Klimatyzator kanałowy Gree 7,0 kW

Urządzenia z 5-letnią gwarancją. Sterowanie przewodowe, WiFi opcjonalne. Pompa skroplin, alarm wymiany filtra, utrzymanie komfortowej temperatury lub temperatury minimalnej 8 st. C oraz inne funkcje w standardzie. Opcjonalnie: programator tygodniowy, centralne sterowanie lub sterowanie za pomocą karty, doprowadzenie świeżego powietrza. Urządzenie umożliwia dostosowanie sprężu powietrza co umożliwia pracę z prostymi jak i rozbudowanymi instalacjami.
cena: od 10 000 zł**

Klimatyzator kanałowy Gree 7,0 kW
Klimatyzator kanałowy Gree 7,0 kW

Klimatyzator kanałowy Toshiba 6,7 kW

Klimatyzator umożliwia rozprowadzanie ogrzanego lub schłodzonego powietrza do jednego lub wielu pomieszczeń w niewidoczny i cichy sposób przy użyciu kanałów i nawiewników. Płaska konstrukcja umożliwia różnorodny montaż. Urządzenie posiada wbudowaną pompkę skroplin. Istnieje możliwość zablokowania klimatyzatora w trybie grania lub chłodzenia. Standardowo sterownik przewodowy, opcjonalne sterowanie bezprzewodowe. Gwarancja 3-letnia.
cena: od 13 750 zł**

Klimatyzator kanałowy Toshiba 6,7 kW
Klimatyzator kanałowy Toshiba 6,7 kW

Klimatyzator kanałowy Fujitsu LML ECO 6,8 kW

Smukła i kompaktowa konstrukcja jednostki wewnętrznej pozwala na montaż w ograniczonej przestrzeni. Średni spręż. Możliwość rozprowadzenia kanałów do innych pomieszczeń. 5-letnia gwarancja. Standardowe funkcje: tryb ekonomiczny, automatyczna zmiana trybu pracy chłodzenie/grzanie, możliwość kanałowego doprowadzenia świeżego powietrza, możliwość podłączenia kanałów rozprowadzających powietrze, programator tygodniowy i temperatury, automatyczna regulacja siły nawiewu, automatyczne zachowanie ustawień w przypadku chwilowego braku zasilania, sygnalizacja czyszczenia filtra. Opcjonalne sterowanie WiFi, centralne lub przewodowe.
cena: od 13 200 zł**

Klimatyzator kanałowy Fujitsu LML ECO 6,8 kW
Klimatyzator kanałowy Fujitsu LML ECO 6,8 kW

* – cena z 8% VAT-em (dla osób prywatnych lub firm dla obiektów mieszkalnych: mieszkania do 150 m2 lub domy do 300 m2) 
** – cena netto (+23% VAT)

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

Klimatyzacja Warszawa 4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl