Klimatyzacja w lokalach usługowych

Udowodniono, że komfortowe środowisko zatrzyma klientów w Twojej siedzibie na dłużej. W upalne letnie dni klienci wychodzą ze sklepu, jeśli jest za gorąco. Klimatyzatory są również bardzo skutecznymi grzejnikami i utrzymują ciepło w Twoim lokalu w mroźne zimy. Proste dodanie klimatyzatorów może szybko pomóc zwiększyć sprzedaż.

Klimatyzacja w lokalach usługowych

Przy wyborze klimatyzatora do sklepu należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Kształt pomieszczenia i umiejscowienie jednostki mogą mieć duży wpływ na wrażenia zarówno klientów, jak i personelu. Nie zalecamy umieszczania klimatyzatora nad kasą; pozwala to uniknąć ciągłego zimnego przeciągu personelu. Jednak wiele klimatyzatorów sklepowych jest często umieszczanych przy wejściu, aby wchodzący klienci mogli uzyskać natychmiastowy podmuch komfortu (zarówno ciepłe, jak i zimne powietrze) oraz dodatkowe urządzenia w większych sklepach.

Klimatyzacja w lokalach usługowych
Klimatyzacja w lokalach usługowych

Dbanie o wygodę klientów to podstawowa troska wszystkich restauratorów, a kontrola klimatu jest tego istotnym elementem. Zalecając klimatyzatory do restauracji, ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o lokalizacji klimatyzatora wziąć pod uwagę kształt pomieszczenia, rozmieszczenie siedzeń.

Firma klimatyzacyjna wie, że przyjemne doznania kulinarne sprawiają, że klienci wracają, dlatego korzystamy z naszej wiedzy, aby zapewnić im doskonały chłód. Klienci będą siedzieć przy swoich stolikach przez dłuższy czas, więc ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest narzekanie klientów na zimny przeciąg.

Klimat ma zasadnicze znaczenie dla środowiska opieki zdrowotnej i ma ważne funkcje, takie jak zachowanie sterylnej i zdrowej atmosfery dla pacjentów i personelu. Istnieją obecnie jednostki, które aktywnie i skutecznie zabijają wirusy przenoszone drogą powietrzną (Samsung Virus Doctor).

Nasze doświadczenie w aptekach, klinikach, gabinetach lekarskich, szpitalach, weterynarzach i dentystach jest rozległe i jesteśmy dobrze przygotowani, aby zapewnić rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy bezpłatną wycenę dotyczącą instalacji, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest praca. Wszystkie pomiary są przeprowadzane przez naszych doświadczonych instalatorów klimatyzacji, którzy potrafią poradzić sobie nawet ze skomplikowanymi instalacjami sklepowymi, restauracyjnymi i w służbie zdrowia.

Polecamy

Klimatyzator przysufitowy Gree U-Match 5,0 kW

Urządzenia z 5-letnią gwarancją Gree. Posiadają wiele funkcji z urządzeń domowych tj.: utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu, cicha praca urządzeń, tryb ekonomiczny, alarm wymiany filtra, regulacja nawiewu w pionie i poziomie, utrzymanie minimalnej temp. 8 st. C itp. Opcjonalnie: wybór różnych filtrów, sterowanie kartą np. w pokojach hotelowych, sterowanie WiFi,  programator tygodniowy, sterowanie centralne itp.
cena: od 7 300 zł**

Gree U-Match
Gree U-Match

Klimatyzator przysufitowy Toshiba CTP 3,6 kW

Idealne rozwiązanie do ogrzewania i klimatyzowania powierzchni handlowych i magazynowych. 3-letnia gwarancja. Wysokość rozprowadzania powietrza do 4,3 m oraz zasięg do 10 m. Klasa energetyczna A++/A+++ (chłodzenie/grzanie). Ułatwiona konserwacja urządzenia dzięki funkcji samooczyszczania wymiennika. Niskie ciśnienie akustyczne min. 28 dB(A). Istnieje możliwość zablokowania funkcji w trybie grzania lub chłodzenia. Opcjonalnie pompka skroplin oraz sterowanie bezprzewodowe.
cena: od 10 000 zł**

Toshiba CTP
Toshiba CTP

Klimatyzator przysufitowy Fujitsu KRTA ECO 5,2 kW

Znakomite i niezawodne urządzenie do obiektów usługowych i handlowych. 5-letnia gwarancja. Wiele użytecznych funkcji w standardzie tj.: tryb ekonomiczny, utrzymanie minimalnej temp. 10 st. C., automatyczna zmiana trybu pracy chłodzenie/grzanie, automatyczna regulacja strumienia powietrza w pionie i poziomie, automatyczna regulacja siły nawiewu, automatyczne zachowanie ustawień w przypadku chwilowego braku zasilania, tryb nocny, programator włączania i wyłączania, sygnalizacja czyszczenia filtra. Sterowanie bezprzewodowe a opcjonalnie sterowanie WiFi. 
cena: od 9 400 zł**

Fujitsu KRTA ECO
Fujitsu KRTA ECO

* – cena z 8% VAT-em (dla osób prywatnych lub firm dla obiektów mieszkalnych: mieszkania do 150 m2 lub domy do 300 m2) 
** – cena netto (+23% VAT)

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyboru, montażu i serwisu klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki

Klimatyzacja Warszawa 4 GREEN Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106 D lok. 70
01-466 Warszawa
Tel. 698 987 930
mail: biuro@4green.com.pl